Zasady

Ten blog powstał po to aby dzielić sie z Tobą rozwiązaniami zarobkowymi jakie daje dziś internet.

Pamiętaj czym jest inwestycja wg wikipedii:

”[…] inwestycja to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości”

Nie jestem doradcą finansowym i nie należy traktować treści tutaj jako porady inwestycyjnej. Pokazuje Ci tylko to co ja realnie robię i gdzie w rzeczywistości lokuje swoje własne pieniądze.

Nigdy nie angażuj pieniędzy, których ewentualna strata narazi Ciebie na jakieś nieprzyjemności bądź ogromny stres. Zarabianie w realu jak i w necie niesie ze sobą 100% ryzyka.

Nigdy nie pokazuj nikomu swoich haseł ani loginów do kont poszczególnych platform/kont!

Koniecznie zadbaj aby zainstalować najlepiej od razu aplikacje Google Authenticator i zapisac lub wydrukować sobie kody dostępu, która będzie dodatkowym zabezpieczeniem do Twoich kont i pieniędzy.

Zarabianie w necie to nie kupon LOTTO!

Traktuje zarabianie w internecie długoterminowo, nie ma sensu żeby sie agażować na krótko! Szansa w lotto na szóstkę to 1 do 14 000 000 i pomimo tego ludzie wydają na to swoje pieniądze i je tracą w nadziei, że jutro ”moje liczby wpadną”. Polacy tracą wg GUSu ponad 3mld złotych rocznie na LOTTO!! Niestety nasze państwo i rząd zachęca nas w ten sposób do hazardu i być może masz wyrobiony przez to nawyk myślenia na krótka skalę. Ja kiedyś tak miałem, jakieś 10 lat temu… Dziś moje decyzje finansowe opieram na wiedzynie na przypadku czy rachunku prawdopodobieństwa. Pamiętaj zarabianie w internecie może Ci dać realną szansę systematycznego zarabiania 1:1 jeśli zrobisz to jak trzeba.

”Ludzie często przeceniają to co mogą zrobić w kilka miesięcy, nie doceniają jednak tego czego mogą dokonać w przeciągu kilku lat”

Mam nadzieję, że wszystko jasne i zrozumiałe!

Uwaga : Ten wpis nie jest poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Treści te mogą być pomocne w zarabianiu. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Także ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu.

Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.