Co to jest Money2money?

Money2Money – jest to program partnerski, polegający na wypełnianiu wniosków dotyczących np. kont osobistych, leasingu, ubezpieczeń i wiele innych.

Daję naprawdę fajne możliwości zarobkowe, dzięki sieci partnerskiej, możliwości polecania i budowaniu własnego zespołu.

Program partnerski, działający już od ponad 15 lat, którego właścicielem jest największe internetowe medium biznesowe Money.pl. Wszystkich swoich partnerów program wspiera wyjątkowymi narzędziami, doświadczeniem oraz fachową wiedzą. Przygotował również specjalnie dla nich programy edukacyjne oraz stałą opiekę specjalisty, począwszy od samego zarejestrowania się na stronie. M2M oferuje szeroką gamę produktów oraz proste zasady rozliczeń. Z programem zarabianie staje się łatwe i przyjemne, a dodatkowe wysokie prowizje oraz bonusy motywują do dalszej pracy.

 

Jak zarabiać?

W money2money można zarabiać na dwa sposoby.

Pierwszą z nich są polecenia bezpośrednie, czyli Program Agent M2M. Opiera się on na zasadach marketingu szeptanego i polega na stwarzaniu bezpośrednich relacji międzyludzkich oraz oferowaniu produktów finansowo-ubezpieczniowych, z których niewątpliwie każdy z nas korzysta.

Aby móc zacząć zarabiać trzeba:

-Zarejestrować się (dołączenie jest bezpłatne i niezobowiązujące).

 -Chęci do poświęcenia chociaż godziny dziennie (zarobki uzależnione od zaangażowania).

-Posiadać ukończone 18 lat (Warunek konieczny).

W Programie zarabia się na przekazywaniu danych kontaktowych klientów do firmy, w ten sposób można zarobić od 15 do 1800 zł za przesłany wniosek (oferowanie produktów osobom zainteresowanym), można również zarobić na własnym korzystaniu z produktów dostępnych w programie.

Inną formą dochodów mogą być bonusy w wysokości 20 % otrzymywane od przychodu każdego dostarczonego klienta lub premie do 20% od zarobków wypracowanych z prowizji tych agentów, którzy działają dzięki Twojemu poleceniu, a także premie 10% od zarobków z prowizji agentów poleconych przez Twoich agentów. No i na końcu otrzymuje się dodatkowe bonusy za wyjątkowe zaangażowanie.

System poleceń

Jak dołączyć do programu?

Aby dołączyć do programu:

-Zarejestruj się 

-Napisz do mnie prywatną wiadomość o treści

“Projekt Free Money”

W celu dostarczenia tobie szczegółowych informacji, jak działać, jak zacząć, by mieć najwięcej korzyści.