Cryptotab

Cryptotab – jest to rozszerzenie do przeglądarki internetowej Chrome, który daje nam możliwość wydobycia kryptowaluty BitCoin za darmo podczas gdy mamy uruchomioną przeglądarkę i korzystamy z tego co zwykle np. youtube, facebook itp.

Jak to działa?

Po instalacji, wtyczka automatycznie zaczyna pracę. Sam decydujesz z jakiej mocy Twojego komputera ma korzystać (im więcej, tym szybsze wydobycie).
Nie potrzebujesz dodatkowych otwartych zakładek.

Wypłacać zdobyte BTC możemy już od 0.0001 BTC.

Dodatkowym atutem tego rozszerzenia jest to, że możemy nawet jeszcze szybciej wydobywać kryptowalute i dodatkowo uzyskiwać profit z wydobycia naszego znajomego, któremu polecilibyśmy, właśnie tę rozszerzenie i ten sposób dodatkowego zarobku.

Rozszerzenie te wypłaca na bieżąco to co udało nam się wydobyć i robi to juz od roku czasu czyli gdy wydobyliśmy już 0.0001BTC lub ponad to możemy sukcesywnie wypłacać naszą kryptowalute na przykład na giełde BitBay, bądź  CoinDeal i wiele innych.

Co to jest Bitcoin?

Jak zacząć korzystać z Crypto Tab Browser?

Wystarczy, że klikniesz poniższy przycisk i zostaniesz przekierowany na strone z rozszerzeniem, następnie pobierzesz je na swoja przeglądarke Chrome.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania

zapraszam do kontaktu!