Giełda CoinDeal

O CoinDeal

CoinDeal to giełda kryptowalut założona przez trzech doświadczonych traderów: Adama BiczaFilipa Dzierżaka i Kajetana Maćkowiaka. Platforma dzięki swoim wynikom sięgającym nawet 23 000 000 dolarów dziennego obrotu, dołączyła do czołówki najlepszych giełd na świecie według rankingu Coinmarketcap.

Co oferuje

Jesteśmy jedną z największych giełd w Europie, która w swojej ofercie posiada ponad 30 par kryptowalut, włączając najpopularniejsze kryptowaluty takie jak Ethereum, Bitcoin czy Litecoin oraz waluty FIAT: euro (EUR), dolar (USD), funt brytyjski (GBP), polski złoty (PLN) oraz rubel (RUB). Zależy nam na tym, aby użytkownicy brali aktywny udział w rozwoju CoinDeal, dlatego co miesiąc w ramach konkursu użytkownicy mogą zgłaszać nowe waluty i w formie głosowania decydować o dwóch z największą ilością głosów, które zostaną umieszczone na giełdzie CoinDeal.

Bezpieczeństwo

Nasza platforma posiada najwyższe zabezpieczenia standardu SSL zintegrowane z funkcjonalnościami Cloudflare. Konta użytkowników są chronione przez wielopoziomową weryfikację 2FA. Do wypłat środków konieczne jest potwierdzenie mailowe, gdzie co ważne – monitorujemy i alarmujemy o logowaniach z innych adresów IP niż zwykle. Środki w 90% są przechowywane na cold wallet-ach chronionych przez Multisignature.

Zespół CoinDeal

Adam Bicz, Filip Dzierżak i Kajetan Maćkowiak są założycielami CoinDeal. Adam swoje wieloletnie doświadczenie w sektorze IT oraz blockchain budował na arenie międzynarodowej. Jako główny programista CoinDeal jest liderem zespołu, który odpowiada za rozwój i bezpieczeństwo giełdy. Filip pełni funkcję dyrektora operacyjnego. Nadzoruje procesy zachodzące w spółce, zarządza całym zespołem, aktywnie wspiera rozwój projektu oraz koordynuje realizację wcześniej obranej wizji giełdy. Kajetan od lat jest zaangażowany we współtworzenie projektów z obszaru technologii blockchain. Zarządza całym działem marketingu operacyjnego oraz odpowiada za tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej giełdy. Jest współtwórcą marek o globalnym zasięgu takich jak Paycoiner i BuyCoinNow

Załóż konto na giełdzie CoinDeal