Giełda Bit-Bay

Giełda Bitbay.net umożliwia zarówno kupno jak i sprzedaż kryptowalut, przy zachowaniu profesjonalizmu i zapewnieniu intuicyjnej obsługi strony.

O BitBay

Bitbay powstał w 2014 roku w Katowicach. Od początku giełda przyciąga swoich klientów dużą ilością kryptowalut, jasnymi zasadami działania i bezpieczeństwem transakcji. Od początku działalności na czele Bitbay stoi Sylwester Suszek. Giełda jest stale ulepszana. Platforma staje się jeszcze prostsza w obsłudze, a oferta stale się rozszerza. Opinie o giełdzie są jak najbardziej pozytywne.

Kryptowaluty na giełdzie takie jak:

Bitcoin / Ethereum / FuturoCoin / Bitcoin-cash / Lisk / Neu / Litecoin / Dash i wiele innych, Dodatkowo ilość kryptowalut na giełdzie się stopniowo zwiększa.

Jak zasilić konto na giełdzie BitBay

Wpłaty kryptowaluty należy dokonać za pośrednictwem zakładki “Portfele”. Wystarczy wskazać posiadany rodzaj waluty, wybrać opcję wpłaty i skopiować widoczny adres lub użyć skanera kodów QR. Wypłata pieniędzy jest jeszcze prostsza. Jedyne co trzeba zrobić to w zakładce wypłata podać adres odbiorcy i kwotę przelewu. Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o wpłatę walut PLN, EUR lub USD. Po wybraniu rodzaju w zakładce “wpłaty” należy dokonać płatności. W przypadku decyzji o zasileniu konta przy pomocy przelewu, trzeba pamiętać o dokładnym skopiowaniu danych. Warto również zaznaczyć, że platforma Bitbay umożliwia swoim użytkownikom zasilenie konta przy pomocy SMS-a, w sklepach Żabka i Freshmarket, a nawet na Poczcie Polskiej. Dzięki temu każdy miłośnik kryptowalut będzie w stanie wybrać rozwiązanie, które przypadnie mu do gustu najbardziej.

Bezpieczeństwo

Bitbay – dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników na wiele sposobów. Mowa tu o autorskich zabezpieczeniach, jak i dodatkowych funkcjach udostępnianych klientom. Kryptowaluty zapewniają pełne bezpieczeństwo. Nie ma możliwości kradzieży ani podrobienia pieniędzy. Warto jednak pamiętać o zachowaniu podstawowych środków ostrożności, tak aby nasze konto nie dostało się w niepowołane ręce. Mowa tu przede wszystkim o ustawieniu mocnego hasła. Dodatkowo platforma Bitbay oferuje możliwość ustawienia logowania dwustopniowego. Tym samym do dostania się na konto będzie potrzebne nie tylko hasło, ale jeszcze jeden składnik, na przykład kod SMS czy e-mail ewentualnie google authenticator. Platforma oferuje z kolei ze swojej strony standardy bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Jako przykład można podać:
-bezpieczeństwo środków;
-szyfrowanie;
-autoryzację przelewów;
-politykę AML i KYC;
To wszystko sprawia, że korzystanie z platformy Bitbay.net jest w pełni bezpieczne i jedyne co może przynieść, to wymierne korzyści

Załóż konto na giełdzie bitbay sprawdź, nowe sposoby płatnicze “przyszłości”